Putinowska propaganda na łamach niezależna.pl

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 5 kwietnia 2021 15:41 Kategoria: Portal

 Krótko o zależności  niezależna.pl

Latryna wojenna generała Różyczki zamiast doktryny czyli wojna informacyjna w ZIMIE 2020

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 12 lutego 2021 10:08 Kategoria: Portal

  W wojnie hybrydowej, którą Rosja prowadzi z NATO, ujawniła się w Polsce rosyjska V kolumna w postaci znanego „polskiego” portalu internetowego, który z wielką pompą medialną donosi, że nasza  doktryna obronna poniosła fiasko, a ćwiczenia ZIMA 2020 to wielka klapa.

Kiedy wybuchnie wojna z Rosją, czyli o tym jak Borrell przywiózł z Moskwy pokój

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 8 lutego 2021 15:52 Kategoria: Portal

 Pamiętacie angielskiego gentelmana, który nie lubił wojny tak bardzo, że na rok przed wybuchem II wojny światowej nazwał pokojem kartkę otrzymaną od dyktatora i fuhrera narodu niemieckiego. Pan ten pokazując jakiś papier wołał "przywiozłem pokój na całe pokolenia". Tłumy Anglików wiwatują, entuzjam panuje także w Paryżu, choć może nie tak infantylnie jednolity jak w Londynie. Niemcy zajmują czeskie  Sudety. Pół roku później w marcu 1939 roku, Hitler prowokuje nowy kryzys czeski, doprowadzjąc do rozpadu Czechosłowacji. Słowacja pod księdzem Tiso, będącym z łaski Hitlera prezydentem tej marionetkowej republiki, odrywa się od swojej macierzy, zaś   Czechy i Morawy stają się protektoratem III Rzeszy. Wojska niemieckie wkraczają do Pragi. Następna w kolejności jest Polska, ale czy Francuzi będą umierać za Gdańsk ? 

Hipokryzja zachodnich obrońców praw czlowieka

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 24 stycznia 2021 18:05 Kategoria: Portal

   Imperium Rosyjskie prowadzi  na okupowanym Krymie postkolonialną politykę represji względem ludności tatarskiej.  Jest jak za Stalina: otaczają wioskę, wyłapują mężczyzn, skazują na 20 lat karnej kolonii na Syberii.

A Europa milczy. 

Prezydium Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy (PACE) odrzuciło przeprowadzenie dyskusji na temat sytuacji dotyczącej praw człowieka na Krymie podczas zbliżającego się posiedzenia, 25-28 stycznia.

Tematami, które zostaną podjęte podczas posiedzenia, będą zaawansowane technologie, wolności słowa i sprawa otrucia Aleksieja Nawalnego.

Manifest Kurwa z 2021 roku

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 10 stycznia 2021 15:15 Kategoria: Portal

 Proponuję swoim czytelnikom wprowadzenie pewnego zamętu w spokojne i dostojne środowisko strajku kobiet. Na wzór Manifestu Dada z 1918 roku napiszmy wspólnie Manifest Kurwa. Będzie to wyraz naszego krytycznego i radykalnego nastawienia do rzeczywistości, a jednocześnie solidarność z kobietami, które strajkują. 

«Wstecz 5 6 7 8 9 10 11 Dalej» 

 Ilość odsłon:1109101