Rezydent Matyjaszkiewicz oddał strzelnicę w Częstochowie ruskim brzozom.

Autor: Paweł Lechowski 10/15/2022 2:48:00 PM Ilość odsłon: 1555 Kategoria: Portal

         Putin zamierza rozszerzyć  działania wojenne na kraje bałtyckie i Polskę.

Z Ukrainą  się nie udało. Rosja przeszła tam  na eskalacyjny wariant syryjski.  Będą dalsze zbrodnie wojenne na ludności  cywilnej.   Putin ogłasza, że prowadzi wojnę przeciw krajom  „złotego miliarda”. Jest to kolejna kategoria geopolityczna wziętą od Dugina.   Wojna nie zatrzyma się na Ukrainie. Stary porządek  skończył się. Wojna przyniesie  nowy podział Europy, która jak wiadomo jest tylko półwyspem Azji.  Plan jest taki, żeby puścić swoje hordy na bogate terytoria Zachodu.  Głównym celem i głównym wrogiem staną sie wtedy państwa NATO, a w pierwszej kolejności Polska.  To znaczy, że pierwotny  plan się zmienił.  Aktualnym celem jest  podniesienie  poziomu agresji i  przebicie się do Kaliningradu. Nowy etap eskalacji to front bałtycki. Jak hordy kacapów dojdą do Częstochowy, naszego miasta mieszkańcy nie obronią.

Dlaczego? Tutejszy rezydent miasta  z lewicy  służy interesom  kacapskim. Od początku  swojej rezdentury, kiedy to   na terenie jedynej w mieście strzelnicy wojskowej  zaczęły rosnąć brzozy.

Chcesz wiedzieć więcej ?

https://www.psus.info/285,aktualno%C5%9Bci,Cz%C4%99stochowska_strzelnica_snajperska_na_Stradomiu_le%C5%BCy_od%C5%82ogiem_.aspx

Aktualności

Najnowsze

Najczęściej czytane

Terror kanarów w Toruniu  (odsłon: 13973)

 Ilość odsłon:1747715