Dugin i Narodowa Armia Republikańska

Autor: Paweł Lechowski 8/22/2022 12:31:00 AM Ilość odsłon: 1691 Kategoria: Portal

 

Największa wojna powojennej Europy  

 

Putin robi wszystko na 90 stopni, Aleksander Dugin zażądał wojny totalnej, a w następnym  dniu jego córka Daria Dugin zginęła w wybuchu na autostradzie pod Moskwą w sobotę wieczorem. Autem miał jechać jej ojciec ideolog Aleksander Dugin, ale zmienił plany.

 

Wspólna narracja  kremlowskiej propagandy była zawczasu  przygotowana i nacelowana na Ukrainę, ale eksplozja   samochodu w rejonie Moskwy to akcja partyzancka, której celem jest przeciwstawienie się reżimowi Kremla. Zostało to ogłoszone na kanale „Luty poranek” przez lidera opozycji Ilya Ponomareva. Na antenie odczytał manifest Narodowej Armii Republikańskiej, która przez kanał Rospartizan zwróciła się do Ilji Ponomariewa z prośbą o ogłoszenie, że bierze odpowiedzialność za akcję:

 

„My, rosyjscy działacze, wojskowi i politycy, teraz partyzanci i bojownicy „Narodowej Armii Republikańskiej”, wyjmujemy spod prawa podżegaczy wojennych, rabusiów i ciemiężców narodów Rosji!

Ogłaszamy prezydenta Putina uzurpatorem władzy i zbrodniarzem wojennym, który zmienił konstytucję, rozpętał bratobójczą wojnę między narodami słowiańskimi i wysłał rosyjskich żołnierzy na pewną i bezsensowną śmierć.

Ubóstwo i trumny dla jednych, pałace dla innych - istota jego polityki.

Wierzymy, że osoby pozbawione praw mają prawo do buntu przeciwko tyranom.

Putin zostanie przez nas obalony i zniszczony!

Naszym celem jest powstrzymanie niszczenia Rosji i jej sąsiadów, powstrzymanie działalności garstki kremlowskich biznesmenów, którzy wyssali bogactwo naszego narodu i popełniają dziś zbrodnie w kraju i poza nim.

Oświadczamy, że urzędnicy rządu Federacji Rosyjskiej i administracji regionalnej są wspólnikami uzurpatora – ci, którzy nie zrezygnują ze swoich uprawnień, zostaną przez nas zniszczeni.

Ogłaszamy biznesmenów, którzy zarabiają na korupcji i powiązaniach z urzędnikami, zdrajcami Ojczyzny i wspólnikami uzurpatora. Własność tych, którzy nie pokutują i nie wypowiadają się publicznie przeciwko temu rządowi i jego wojnie, a oni sami zostaną przez nas zniszczeni.

Deklarujemy pracowników struktur władzy jako wspólników uzurpatora. Ci, którzy nie złożą broni i nie zdejmą szelek, zostaną przez nas zniszczeni.

Deklarujemy, że  transporty wojskowe oraz transporty  tych, którzy zarabiają na wojnie i pomagają jej finansowo – staną się legalnymi celami, które zniszczymy.

Pamiętamy bombardowania domów w Rosji, które wyniosły Putina do władzy. Wiemy, że reżim nie poprzestanie na żadnej z najbardziej ohydnych zbrodni. I deklarujemy: wykonujemy działania tylko przeciwko osobom tej władzy. Nie będziemy atakować obiektów cywilnych i cywilów, a jeśli siły bezpieczeństwa Putina będą dokonywać takich prowokacji i przypisywać nam ofiary, nie wierzcie im!

Wzywamy żołnierzy armii rosyjskiej do zaprzestania strzelania do naszych braci z innych krajów - Gruzji, Syrii i innych.

Wzywamy wszystkich Rosjan do przyłączenia się do naszych szeregów i wzniesienia biało-niebiesko-białej flagi nowej Rosji zamiast trójkolorowej zhańbionej przez rząd Putina.

Wzywamy tych, którzy są gotowi do walki, aby poszli za naszym przykładem i obalili ten nieludzki, obłudny i antyludowy reżim!

Uważamy za niedopuszczalne, że Rosjanie zaczęli być zniesławiani na całym świecie z powodu zbrodni wojennych popełnianych przez tych, którzy nie mają ani narodowości, ani ojczyzny, a kochają tylko pieniądze i władzę.

Świat nie jest wrogiem Rosji, a Rosja nie jest wrogiem ludzkości i udowodnimy to czynami.

Damy ochronę wszystkim, którzy podążają za naszym wezwaniem.

Wszyscy, którzy realizują nasz program aż do zmiany reżimu, są zwolnieni z odpowiedzialności na mocy praw uzurpatora.

Po naszym zwycięstwie natychmiast uwolnimy wszystkich bezprawnie skazanych przez władze Putina.

Damy wolność wszystkim narodom zamieszkującym Rosję i zbudujemy nowe społeczeństwo - społeczeństwo bez oligarchów, bez korupcji, bez arbitralności urzędników, bez poniżającej biedy.

Społeczeństwo, w którym każdy jest wynagradzany zgodnie ze swoją pracą. Społeczeństwo bez wojen i przemocy.

Społeczeństwo, w którym władza będzie należeć do ludu, w którym obywatele będą wybierać swoich przywódców i sami organizować życie swoich miast i wsi.

Społeczeństwa, w którym władcy nie będą mogli poświęcić życia ludzkiego dla własnej wielkości, ale będą myśleć o edukacji, medycynie i postępie naukowym.

Społeczeństwo, w którym wszyscy będą dumni, że urodził się na terytorium Rosji i będą chcieli w nim mieszkać!

Niech żyje Wolna Rosja!

Gdziekolwiek jesteś - walcz jak my, walcz z nami, walcz lepiej niż my!

Oczyśćmy naszą Ojczyznę z brudu! Zwycięstwo będzie nasze!

Bądź z nami w kontakcie przez kanał telegram Rospartizan.

 https://utro02.tv/2022/08/21/ilya-ponomarev-zachital-manifest-naczionalnoj-respublikanskoj-armii-likvidacziya-dari-duginoj-eto-akcziya-soprotivleniya-prestupnoj-vlasti-putina/

Aktualności

Najnowsze

Najczęściej czytane

Terror kanarów w Toruniu  (odsłon: 14427)

 Ilość odsłon:1782545