Putinizm to wojna, chaos i głód

Autor: Paweł Lechowski 3/13/2022 12:42:00 AM Ilość odsłon: 2070 Kategoria: Portal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezydent Lech Kaczyński  12 sierpnia 2008 r. na wiecu w Tibilisii wypowiedział prorocze słowa:

"Byliśmy głęboko przekonani, że przynależność do NATO i Unii zakończy okres rosyskich apetytów - okazuje się, że to był błąd ! " 

 Józef Piłsudski zastanawiając się na powstaniem styczniowym w 1863 roku pisał o "systemie bezwzględności wojennej, jaki był zastosowany przez Rosjan". Bezwzględność prowadzenia wojny polegała na okrucieństwach wojennych popełnianych na ludziach bezbronnych, steroryzowaniu ludności i co za tym idzie chęci szybkiego zakończenia wojny - Józef Piłsudski ("Rok 1863" s. 64-65, KiW, Warszawa 1989).

Przypominam swój artykuł z 26.01.2015 roku 

Polska Narodna Republika - Plan Putina z 2015 roku 

Odłączenie SWIFT-u.  Aresztowanie aktywów Putina (i jego kręgu) za granicą.  Utrzymywanie ceny ropy do 40 $.   Konkurs na antyputinowskie projekty; stabilne finansowanie tych projektów. Zbudowanie rosyjskiej niezależnej telewizji satelitarnej.    Wspieranie wpływów Arabii Saudyjskiej na Kaukazie.  Dogadanie się z Łukaszenką i Nazarbajewem.    Rozpracowanie szlaków narkotykowych do Rosji, z Rosji; ujawnienie osób z otoczenia Putina, które czerpią z tego korzyści i skłonienie ich do mówienia w przestrzeni publicznej.  Ograniczenie swobody podróżowania Putinowi, jego rodzinie i klice.  Techniczne rozpracowanie i ujawnienie nagrań rozmów w kręgu Putina.  Prowadzenie rozmów z osobami z kręgu Putina, które są zainteresowane zmianą na stanowisku prezydenta Rosji.    Wykluczenie Rosji z grona członków międzynarodowych organizacji sportowych i odebranie prawa do organizacji międzynarodowych imprez sportowych i kulturalnych,

Wniosek: byli ludzie, którzy wiedzieli do czego zmierza Putin i jakimi środkami z nim walczyć, ale też byli i tacy, którzy go aktywnie wspierali za pieniądze, lub jako "pozyteczni idioci", tych było więcej. 

 

 http://www.polskaprawda.pl/233,aktualno%C5%9Bci,Albo_zaczniemy_walczy%C4%87_albo_PNR___Polska_Narodowa_Republika.aspx

Aktualności

Najnowsze

Najczęściej czytane

Terror kanarów w Toruniu  (odsłon: 14427)

 Ilość odsłon:1782535