Hybrydowe „wojsko” Łukaszenki atakuje Polskę.

Autor: Paweł Lechowski 11/8/2021 9:59:00 PM Ilość odsłon: 680 Kategoria: Portal

  A więc wojna.

 W odróżnieniu od napływu migrantów do Europy w  2015 roku, obecnie na polskiej granicy wschodniej  mamy do czynienia z operacją  zaplanowaną i realizowaną przez służby specjalne Białorusi i Rosji.  Nie brakuje ludzi, w naszej Ojczyźnie, którzy z głupoty lub za pieniądze moskiewskie udają, że nie widzą  kto z bronią w ręku stoi za plecami migratów, żeby przepychać ich na Zachód Europy.

 Należy natychmiast, całkowicie zamknąć całą 400 kilometrową granice z Białorusią. Błąd, że nie zrobiono tego rok temu.

  A więc wojna.

 Należy natychmiast ewakuować placówki konsularne i ambasadę oraz całkowicie zamknąć granice z Białorusią. Zero ruchu na granicy:  samochody, pociągi, piesi – wszystko stoi. Przekręcić klucz w drzwiach, które  Łukaszenko ma z Zachodem Europy.

 W ten sposób odetnie się go od  miejsc gdzie trzyma 12 mld  euro aktywów ukradzionych Białorusinom. Będzie coraz gorzej, a na  Eurosojuz nie ma co liczyć. Zatem pełna izolacja dyktatora. Koniec schizofrenii  jak na Ukrainie, która z Rosją jednocześnie walczy w okopach i handluje węglem.

Piłsudski w listopadzie 1918 roku pokazał nam, że trzeba działać szybko i zdecydowanie. Był  Hitler, był  Stalin, jest  Łukaszenko - kolejny dyktator, który rozpoczyna walkę z polskim narodem.  

 A więc zero  ruchu.

 STOP na granicy:  samochody, pociągi, piesi – wszystko stoi. Przekręcić klucz w drzwiach, które  Łukaszenko ma z Zachodem Europy.

 Piłsudski w listopadzie 1918 roku pokazał nam, że trzeba działać szybko i zdecydowanie. Był  Hitler, był  Stalin, jest  Łukaszenko - kolejny dyktator, który rozpoczyna walkę z polskim narodem.  Żadnych rozmów z terrorystą. Żadnej legitymizacji Łukaszenki nie będzie. Jedynie na co może liczyć to V kolumna PO, polskojęzyczne TVN-y i Onety jako swoje wojska informacyjne.  Odebrać koncesje, wyłączyć nadawanie. Bolszewicy w 1920 byli zagłuszani.   

 Wszędzie mamy półsłowa, półśrodki, półdecyzje charakteryzujące ogólną słabość.

 Niech żyje Polska!

Aktualności

Najnowsze

Najczęściej czytane

Terror kanarów w Toruniu  (odsłon: 13973)

 Ilość odsłon:1747688