Pokojowa Nagroda Nobla i Silje Garmo asyl for den forfolgelse henn

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 26 stycznia 2019 21:34 Kategoria: Portal

 Norwegia – kraj prześladowań, a w Polsce  azyl 

 Po raz pierwszy od II wojny światowej obywatelowi Norwegii przyznano azyl za prześladowania,  których Silje Garmo i jej  dzieci doświadczyli w Norwegii.

Mowa nienawiści a wojna światowa

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 19 stycznia 2019 16:43 Kategoria: Portal

Wojna światowa to nie jest jakaś heca !

 

 - A to nam zabili Ferdynanda - rzekła posługaczka do pana Szwejka, który opuściwszy przed laty służbę w wojsku, gdy ostatecznie przez lekarską komisję wojskową uznany został za idiotę, utrzymywał się z handlu psami, pokracznymi, nierasowymi kundlami, których rodowody fałszował.

Pseudo democracy. Pseudo-demokracja Unii Europejskiej.

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 13 stycznia 2019 13:31 Kategoria: Portal

Wolność w Unii Europejskiej - odcinek 1  

Holenderska policja aresztowała dziewczynę z dzieckiem, ponieważ nie zdjęła żółtej kamizelki

Dzieci w miejsce stanu wojennego - przykład manipulacji niemieckiego Onetu

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 13 grudnia 2018 09:41 Kategoria: Portal

Manipulacja lidem (nagłówek i odpowiednia treść) w  niemieckim Onecie polega na wstawieniu  tematu:  "Dramat tysięcy dzieci...". w dniu 37 rocznicy wprowadenia stanu wojennego w Polsce (13.12.1981 r.).  Mamy przykryć stan wojenny dawajcie  dzieci - woła redaktor dnia niemieckiego Onetu !.  Na co dzień ONET jest propagandową tubą Niemiec używaną do urabiania opinii publicznej w Polsce.

Czy "caryca" Mosbacherowa była dobra w łóżku?

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 1 grudnia 2018 23:37 Kategoria: Portal

 Ambasador Rosji w Polsce Nikołaj Wasiljewicz Repnin został wybrany przez Katarzynę II ponieważ był dobry w łóżku. Podobnie   Georgette Mosbacher, de domo Paulsin dobrze dawała Donaldowi Trumpowi, obecnemu prezydentowi USA, że ten to Trump nie mogąc jej nadal używać – gdyż owa dama dzisiaj wygląda jak podrajcowany kaszalot -  a więc z wiadomej przyczyny  wykopał ją na ambasadorkę do Polski. W ten sposób ta prosta dziewka z Indiany  dostała się na dyplomatyczne salony i zapragnęła  zostać  polską „carycą”.  Swoje urzędowanie rozpoczęła od instruowania rządu Polski w sprawie zagranicznej, amerykańskiej  korporacji medialnej, która  jej zdaniem powinna być w Polsce „eksterytorialna” czyli nietykalna. 

«Wstecz 4 5 6 7 8 9 10 Dalej» 

 Ilość odsłon:799561