Pseudo democracy. Pseudo-demokracja Unii Europejskiej.

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 13 stycznia 2019 13:31 Kategoria: Portal

Wolność w Unii Europejskiej - odcinek 1  

Holenderska policja aresztowała dziewczynę z dzieckiem, ponieważ nie zdjęła żółtej kamizelki

Dzieci w miejsce stanu wojennego - przykład manipulacji niemieckiego Onetu

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 13 grudnia 2018 09:41 Kategoria: Portal

Manipulacja lidem (nagłówek i odpowiednia treść) w  niemieckim Onecie polega na wstawieniu  tematu:  "Dramat tysięcy dzieci...". w dniu 37 rocznicy wprowadenia stanu wojennego w Polsce (13.12.1981 r.).  Mamy przykryć stan wojenny dawajcie  dzieci - woła redaktor dnia niemieckiego Onetu !.  Na co dzień ONET jest propagandową tubą Niemiec używaną do urabiania opinii publicznej w Polsce.

Czy "caryca" Mosbacherowa była dobra w łóżku?

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 1 grudnia 2018 23:37 Kategoria: Portal

 Ambasador Rosji w Polsce Nikołaj Wasiljewicz Repnin został wybrany przez Katarzynę II ponieważ był dobry w łóżku. Podobnie   Georgette Mosbacher, de domo Paulsin dobrze dawała Donaldowi Trumpowi, obecnemu prezydentowi USA, że ten to Trump nie mogąc jej nadal używać – gdyż owa dama dzisiaj wygląda jak podrajcowany kaszalot -  a więc z wiadomej przyczyny  wykopał ją na ambasadorkę do Polski. W ten sposób ta prosta dziewka z Indiany  dostała się na dyplomatyczne salony i zapragnęła  zostać  polską „carycą”.  Swoje urzędowanie rozpoczęła od instruowania rządu Polski w sprawie zagranicznej, amerykańskiej  korporacji medialnej, która  jej zdaniem powinna być w Polsce „eksterytorialna” czyli nietykalna. 

Macron - czyli jak francuska dziwka daje "dupy"

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 1 grudnia 2018 16:16 Kategoria: Portal

Poniżej można się zapoznać z "surowym" tekstem bedącym translacją komentarzy Francuzów do tego co się aktualnie dzieje w ich kraju. 

Źródło:  https://francais.rt.com/france/56072-affrontements-entre-gilets-jaunes-forces-ordres-paris-video

Ukraińcy mogą odzyskać swoich marynarzy sposobem "Kontryma"

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 30 listopada 2018 18:01 Kategoria: Portal

      W kontekście konfliktu kerczeńskiego i  pojmania przez Rosjan ukraińskich marynarzy warto przypomnieć Bolesława Kontryma barwną postać przedwojennego pograniczna  polsko-rosyjskiego. W przeszłości Kontrym był  czerwonym kombrygiem w wojnie polsko-bolszewickiej, co uniemożliwiło mu służbę w Wojsku Polskim, po spektakularnym powrocie do kraju. Jednakże w 1923 roku zaproponowano Kontrymowi stanowisko zastępcy komendanta posterunku policji granicznej w  miejscowości Rubieżowicze w powiecie stołpeckim.   

«Wstecz 7 8 9 10 11 12 13 Dalej» 

 Ilość odsłon:872786