Czytelniku Onetu - jesteś produktem niemieckiej korporacji !

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 14 marca 2014 16:57 Kategoria: Portal

 14 marca 2014


Francuska polityk: Europa nie chce Ukrainy w UE 
 
Losy Krymu zostały już przesądzone" 
 
Niemiecka polityk: jeśli dojdzie do wojny, nikt z Zachodu nie wyruszy Ukrainie na pomoc 
 
"Kto dziś będzie umierał za Krym? Tylko Ukraińcy"
 
"Ukraińcy w odwecie zaczną mordować »obcych«" 

Onet – jeden z największych polskich mediów internetowych[2], od listopada 2012 kontrolowany przez Ringier Axel Springer Polska (75% udziałów
 

Powiedział Hitler do Ribbentropa i Putin do Ławrowa

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 3 marca 2014 18:52 Kategoria: Portal

  Towarzyszu  Ławrow!  Jak Wam zabraknie miejsca w pudle z ważnymi międzynarodowymi umowami, które podpisała Rosja - dam wam nowe pudło - powierdział Putin do swojego ministra spraw zagranicznych. Podpisujcie co trzeba. Zachód jest słaby i zdemoralizowany.  Przyszedł czas na Euroazje.  

Na Ukrainie Majdan w Polsce Insurekcja

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 26 lutego 2014 22:07 Kategoria: Portal

Plac defilad i Pałac Kultury i Nauki - polskim Majdanem 
Insurekcja dawn. powstanie zbrojne (zwł. i. kościuszkowska w 1794 r.).  
  
Insurekcja etym. - późn.łac. insurectio 'powstanie' z łac. insurgere 'powstawać przeciw komu, buntować się'; zob. in- 2; surgere 'podnosić się'; por. quasar; resursa; rezurekcja. 
 
 Zapleczem logistycznym dla polskiego Majdanu będzie Pałac Kultury I Nauki - stalinowska budowla z lat 50 - symbol rosyjskiego samodzierżawia w Warszawie.

40 regimentów każdy po 100 patriotów,  wystarczy żeby upadła najezdnicza władza unijncyh gasteibeiterów politycznych.

Sikorski realizuje rosyjski scenariusz

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 18 lutego 2014 23:08 Kategoria: Portal

Tusk, Janukowicz i Sikorski są gasteibeiterami  polityki wynajętymi przez Rosjan.
 
Patrząc na to jak Sikorski  straszy śmiercią ukraińską opozycję, jak bardzo broni Janukowicza, żeby jeszcze 9 miesięcy był prezydentem Ukrainy, żeby jeszcze 9 miesięcy mordował i ograbiał własny naród, łatwo przychodzi na myśl pytanie w czyim interesie to robi? Zamiast Janukowicza Sikorski straszy polityków opozycyjnych po to by dać Rosjanom jeszcze 9 miesięcy rządów Janukowicza. I to jest niby polski minister. Ukraińcy już raz mieli pomarańczową rewolucję, po której przyszedł potwór Janukowicz ze swoją mafią o nazwie Partia Regionów. Czy Sikorski o tym nie wie, że Ukraina to państwo kryminalne? Komu jest wygodne takie państwo, kryminalne, słabe, skorumpowane i wasalne ? To nie dzieci Sikorskiego zginęły na Majdanie. Snajperzy dalej grasują po Kijowie, nikt z wydających rozkazy nie został aresztowany, Berkuta nie rozwiązano, a tak zwana opozycja ściska rękę mordercy i liczy krzesła w nowym rządzie. Zło musi być ukarane. Sikorski i jego rosyjscy poplecznicy boja się, że Ukraińcy z Majdanu zorganizują na nowo swoje państwo, i że to będzie silne państwo, bez korupcji, z obywatelską dyscypliną i porządkiem. Na Majdanie wykuwa się nowa ukraińska elita, zdyscyplinowana i bezkompromisowa. Bóg – Ukraina – Naród. Sikorski i jego rosyjscy mocodawcy od lat uprawiają politykę bezideową. Na świecie nie brakuje pomniejszych hitlerków i stalinów, a ci „demokratyczni dyplomaci” zawsze gotowi są im służyć, podpisywać z nimi umowy, podawać ręce na powitanie i pożegnanie. Ukraińcy na Majdanie wiedzą, że jeśli dzisiaj nie skończą ze swoim Hitlerem- Janukowiczom to jutro polegnie 100 razy tyle ich synów i córek. Raz już mieli pomarańczową rewolucję. Politycy, którzy wtedy przyszli nie podołali. Co do Sikorskiego przypuszczam, że tak jak wielu innych studentów został zwerbowany przez rosyjski wywiad podczas studiów na Oksfordzie. Rosyjskiego agenta wpływu mozna  zidentyfikować. Szczątki Tupolewa i jego pasażerów jeszcze nie ostygły, a ten to "polski" minister  puszczał w miedzynarodowy obieg wersje o "blędzie pilotów". Ile mu za to zapłacono? Na przykładzie ukraińskim mozna będzie stwierdzić:: ten minister spraw zgagranicznych z krajów UE, który  pierwszy puści w międzynarodowy obieg, że Ukraina się rozpada i stale to będzie powtarzał jest tym kogo szukamy.  
 
Tusk, Sikorski i  Janukowicz to politycy bez idei.

Tacy jak on są najemnymi gastarbajterami polityki. Zero myśli Tuska nie znaczy, że ktoś za niego nie myśli. W Europie są ludzie i narody, które uprawiają filozofie polityki. Filozofia zawsze wyprzedza politykę. Polityka jest częścią filozofii, jest jej praktycznym zastosowaniem. Tusk nie jest filozofem polityki. Tusk ma płacone żeby Polakami źle rządzić. W ten sposób polityczność będzie utożsamiana z tym co złe i głupie, a obywatele nie będą chcieli być polityczni. Polityczność Tuska ma za cel ukatrupienie naszego narodu. Ale ci co wymyślili Tuska wiedzą, że państwo nie ma monopolu na politykę. Każdy przejaw życia ludzkiego jest polityczny. Ludzie zaczynają rozumieć co jest dla nich dobre a co złe, kto jest ich przyjacielem a kto wrogiem. Polityczność polega na odróżnieniu przyjaciela od wroga. Zaczyna przybywać ludzi rozumiejących polityczność. Ludzie stają się politykami. Jako politycy widzą, że Tusk i jego system jest Polsce wrogi. Tusk nie jest suwerenny. Tusk nie potrafi podjąć decyzji. Jako wynajęty czeka na instrukcje. Instrukcje dostaje z Moskwy i Berlina. Tusk jest wrogiem Polski, tak jak Janukowicz jest wrogiem Ukrainy.

Stan nadzwyczajny na Ukrainie

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 27 stycznia 2014 10:33 Kategoria: Portal

 

 
OBYWATELKI I OBYWATELE UKRAINY 
 
Zwraca się do Was Prezydent Ukrainy
 
  Ojczyźnie naszej grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.
  Antypaństwowe wywrotowe działania sił wrogich demokracji  zepchnęły społeczeństwo na krawędź wojny domowej. Mnożą się wypadki terroru a po kraju szeroko rozlewa się fala zuchwałych napadów na funkcjonariuszy państwa. Ma miejsce okupowanie wielu państwowych urzędów i instytucji.
  Bezprawie, samowola i chaos obezwładniają nasz kraj Niepodległą Ukrainę. 
Dzisiaj w południe miał miejsce akt terroryzmu na terenie Elektrowni Jądrowej Równe, która znajduje się około 80 km na północ od miasta Równe 140 km od granicy z Polską, w miejscowości Kuźniecowsk. Wybuch spowodował uszkodzenie jednego z czterech bloków tej elektrowni atomowej i śmierć 4 jej pracowników. Wszystkie badania radiometryczne potwierdzają,
że obszar w okolicach elektrowni został silnie skażony. Trwa zakrojona na szeroką skalę akcja usuwania skutków katastrofy nuklearnej.   Naruszone zostało bezpieczeństwo państwa i biologiczny byt narodu ukraińskiego.
  Powtarzam: Ojczyźnie naszej Niepodległej Ukrainie grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Dlatego wprowdzam od dzisiaj, od godziny 12.00 stan nadzwyczajny na całym jej terytorium.
  Różne czyny karalne, jakie popełnione zostały dotychczas nie osądzone, można i należy w tej zwrotnej sytuacji, na mocy podpisanego przeze mnie dekretu o abolicji bezwarunkowo umorzyć i puścić w niepamięć.
   Jednakże, osoby winne działalności wywrotowej, antypaństwowej będą odtąd karane z całą surowością, z wykorzystaniem wszystkich środków i uprawnień wynikających ze stanu nadzwyczajnego.  
   Dla narodu ukraińskiego nadszedł moment historyczny i ostatnia szansa utrzymania jedności kraju. Ostatnia szansa zaprowadzenia porządku we własnym domu, własnymi siłami.
Tej szansy zmarnować nie wolno. 
 

 

«Wstecz 7 8 9 10 11 12 13 Dalej» 

 Ilość odsłon:534511