Ostateczne rozwiązanie kwestii kulturowo-etnicznych w Euroazji nastąpi w drodze relokacji ludności

Autor: Paweł Lechowski 2020-06-08 14:47:00 Ilość odsłon: 1601 Kategoria: Portal

      W 2041 roku gubernatorem terenów byłej Polski, aktualna  nazwa:  M-15, będzie dr Martin Wachter. Tak się składa, że ten dr Wachter jest dalekim krewnym innego dr Wachtera, który rządził w GG w 1941 roku.

      Gubernator Wachter poruszył pokrótce wypadki wrześniowe 2039 r., zwrócił miedzy innymi uwagę, że Unia Euroazji nie życzyła sobie wojny z Polską i że na szereg miesięcy przed jej wybuchem Kanclerz Unii Adolf Putler  kilkakrotnie zwracał się do rządu polskiego (tzw. rządu PIS) z propozycjami pokojowego załatwienia wszelkich spornych kwestii. Że propozycje Kanclerza owiane troską o pokój na całej Ziemi nie trafiły do przekonań polskich mężów stanu, to wina tego co się stało nie leży po stronie Unii Euroazjatyckiej, lecz tych którzy dawniej sprawowali rządy w Polsce.

     Najważniejszym tematem  geopolitycznym  stanie się kwestia relokacji ludności Eurazji. Nasi niemieccy przyjaciele przygotowali odpowiedni plan przesiedlania części Polaków na nowo zdobyte tereny środkowej Syberii. Chodzi o to, że Polacy mają doświadczenie w podnoszeniu warunków życia i mogą pomagać miejscowej ludności, tak jak to  robili w XIX wieku, będąc w tych miejscach na zesłaniu.     

     Na spotkaniu z polską administracją samorządową, której przewodniczył wójt Warszawy starszy stadtleiter Grzegorz Ściekłotrzaski podano warunki, w jakich administracja unijna zastała kraj i nawiązawszy do już dokonanych i na wielką skalę zakrojonych prac nad odbudową zniszczeń i zaniedbań wielu lat w szczególności na odcinku odbudowy dróg i bezrobocia.   Pan Gubernator oświadczył, że znajdujemy się w okresie delokalizacji ludności Euroazji, wymagającej odpowiedniego nastawienia od ludności polskiej.

     Jednocześnie Gubernator Unii w M-15 (region nazywany kiedyś PO-lska) przypomniał, że od odkąd w administracji samorządowej znaleźli się politycy proeuropejscy, z dawnej Platformy, nie ma przeszkód przed powrotem obowiązkowych relokacji ludności. 

Wszyscy ci, którzy kiedyś wyrażali  stanowczy sprzeciw i twardo sprzeciwiali się dokonaniu tej sprawiedliwości kulturowej,  mówię o byłym rządzie tzw.  Polski, czyli  rządzie  Prawa i Sprawiedliwości, dobrowolnie przyznali, że nie mają racji i udali się na Syberie w celu  przygotowania relokacji, albo znaleźli się na śmietniku historii.   

      Dlatego należy z ufnością i hymnem Unii Europejskiej na ustach opuszczać dotychczasowe miejsca zamieszkania, na co macie  48 godzin – powiedział dr Wachter  -  żeby przenieść  się do nowych siedlisk na Syberii.

    Wszyscy mamy nadzieję, że słowa kanclerza Unii Europejskiej Adolfa Putlera o  „ostatecznym rozwiązaniu kwestii kulturowo-etnicznych w Euroazji” urzeczywistnią się dzięki pokojowej i solidarnej współpracy różnych grup ludnościowych w ramach jednej populacji Euroazji.

   W godzinach popołudniowych polscy pracownicy administracyjni byli podejmowani skromnym posiłkiem.

 

Aktualności

Najnowsze

Najczęciej komentowane

Najczęściej czytane

Terror kanarów w Toruniu  (odsłon: 10013)

Komentarze

Nie napisano jescze komentarza do tej aktualności...

Dodaj komentarz

Podaj nick:
Data:

 Ilość odsłon:977524