Dlaczego głupi Polacy chcą zabić Cezara ?

Autor: Paweł Lechowski 2020-04-11 23:47:00 Ilość odsłon: 174 Kategoria: Portal

 Jednej pani N.  nie spodobało się, że Jarosława K. wpuszczono na cmentarz, a ona nawet nie pomyślała, że jest to możliwe.  Wydaje się, że pani N. jako człowiek nie przeszła właściwej  inicjacji. Słaby człowiek   nie jest w stanie złamać cmentarnego  zakazu, ani żadnego innego będącego w konflikcie z jego sumieniem.   Słaby człowiek zawsze się podporządkowuje.  Natomiast prezes   jak Antygona  wybrał pomiędzy prawem boskim  i prawem ludzkim. Na dodatek pani N.  okazała się  słabym członkiem stada o głębokiej nieufności w stosunku do tych, którzy wyrastają ponad poziom gromady. Zatem głosujcie na panią N. z partii na literę L.  Inna pani na literę Łbędąca bardzo dobrze opłacaną wyrobnicą masowej kultury serialowej zapragnęła zostać moralnym autorytetem od spraw funeralnych. Zatem oglądajcie seriale pani Ł.

Co do  Jarosława K.  to jego postawa jest szeroko krytykowana w mediach społecznościowych wiadomego nurtu. Najgłośniej krytykują ci członkowie stada, którzy zawsze przestrzegali prawa, w szczególności, kiedy byli ubrani w koszulki o nazwie „Konstytucja”.   Dzisiaj  żałują tych co chcieli iść  na cmentarz ale się przestraszyli, jutro będą pomstować na tych, którzy zgodnie z Konstytucją wyszli głosować. Najbardziej pyskują ci najgłupsi i najbardziej strachliwi.  

Co jest ważniejsze:  człowiek czy  "państwo prawa"  jakiegoś stada?  

 Państwo prawa wyzwaniem dla członka stada.  Chcesz wiedzieć więcej o stadnym charakterze Polaków?

 Naród polski pod względem duchowym i mentalnym.

 W zakresie duchowym można Polaka określić jako całkowicie nie- twórczego, zarówno pod względem kulturalnym jak i narodowo-politycznym. Ten brak prawdziwie twórczej siły potrafi zamaskować prymitywnie wyrafinowaną inteligencją, której nie należy niedoceniać.

Pod względem psychicznym należy określić Polaka jako człowieka stadnego, pełnego głębokiej nieufności w stosunku do tych, którzy wyrastają ponad poziom gromady. W związku z tym pozostaje brak poczucia porządku i niezrozumienie dla wytworów wyższej kultury, jej utrzymania i pielęgnowania. Z tym łączy się też tęsknota za cierpieniem i upokorzeniem, za politycznym i religijnym męczeństwem.

   

PROGRAM NARODOWOŚCIOWY RASSENPOLITISCHEN-AMT’u Z 1939 ROKU NA ZIEMIACH POLSKICH  

 

 

https://pbc.gda.pl/dlibra/publication/87851/edition/79550

 

Aktualności

Najnowsze

Najczęciej komentowane

Najczęściej czytane

Terror kanarów w Toruniu  (odsłon: 8563)

Komentarze

Nie napisano jescze komentarza do tej aktualności...

Dodaj komentarz

Podaj nick:
Data:

 Ilość odsłon:733145