Niemcy przewidzieli pnademię koronowirusa 7 lat temu

Autor: Paweł Lechowski 2020-03-25 13:59:00 Ilość odsłon: 1318 Kategoria: Portal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niemiecka gazeta „Tagesspiegel” w numerze z 12 marca 2020 r., powołując się na dokument 17/120/1712051, przechowywany w archiwach rządu federalnego i datowany na 3 stycznia 2013 r., pisze o dużej liczbie ofiar i poważnych konsekwencjach dla gospodarki, o których niemieccy naukowcy napisali w  owym SPECRAPORCIE PRZEWIDUJĄCYM  W NIEMCZECH  PANDEMIE. „Pandemia będzie trwała przez bardzo długi czas, powinniśmy spodziewać się„ wyjątkowo wysokich strat i poważnych konsekwencji ”dla ludzi, gospodarki, bezpieczeństwa publicznego i polityki” - czytamy w raporcie Instytutu Kocha dla rządu federalnego. „Raport badawczy  sugeruje co najmniej 7,5 miliona zgonów z powodu infekcji".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Generalny wniosek: w czasach zarazy politycy powinni działać szybciej. 

Von den verantwortlichen Politikern und Behördenmitarbeitern würden schnelles und effektives Handeln sowie eine offene, transparente Kommunikation erwartet.

Na stronie 57 występuje  nawet nazwa „nowego koronawirusa. A na stronie 58 napisano: „Objawami choroby są gorączka i suchy kaszel. Większość pacjentów cierpi na powikłania oddechowe. Na zdjęciu rentgenowskim widoczne zmiany w płucach. Objawy obejmują dreszcze, ból głowy, ból stawów, wysypkę i uczucie osłabienia. Śmiertelność wynosi 10%. Zależy to bezpośrednio od wieku pacjenta. W przypadku młodzieży śmiertelność wynosi 1%, w przypadku osób starszych - do 50%. ” Dalej mówi się, że pandemia „obejmie cały świat, zwłaszcza Europę, Stany Zjednoczone i Azję. Rozprzestrzenianie się wirusa w Niemczech rozpoczyna się w północnym mieście przemysłowym i mieście uniwersyteckim w południowych Niemczech ”(s. 59). A „wirus pojawia się w Azji Południowo-Wschodniej. Jest przenoszony na ludzi od dzikich zwierząt, które są tam sprzedawane na rynkach. ” „Pandemia rozpoczyna się w lutym w Azji, a przybywa do Niemiec w kwietniu” (s. 60).

 W 2013 r. władze niemieckie zostały powiadomione o zbliżającym się niebezpieczeństwie i przygotowywały się do faktu, że wirus SARS prawdopodobnie zmutuje i zmieni się w jakiś nowy, zmodyfikowany koronawirus, wówczas warunkowo nazywany Modi SARS lub Mmodi-SARS. Eksperci przeprowadzili naukową, komputerową analizę, w której z niemiecką skrupulatnością opisali przebieg nowej epidemii i jej smutne konsekwencje.

 Pytanie dlaczego władze IV Rzeszy  nie powiadomiły rządów innych krajów o grożącej światu pandemii?

 

 

Aktualności

Najnowsze

Najczęciej komentowane

Najczęściej czytane

Terror kanarów w Toruniu  (odsłon: 10014)

Komentarze

Nie napisano jescze komentarza do tej aktualności...

Dodaj komentarz

Podaj nick:
Data:

 Ilość odsłon:977613