Latryna wojenna generała Różyczki zamiast doktryny czyli wojna informacyjna w ZIMIE 2020

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 12 lutego 2021 10:08 Kategoria: Portal

  W wojnie hybrydowej, którą Rosja prowadzi z NATO, ujawniła się w Polsce rosyjska V kolumna w postaci znanego „polskiego” portalu internetowego, który z wielką pompą medialną donosi, że nasza  doktryna obronna poniosła fiasko, a ćwiczenia ZIMA 2020 to wielka klapa.

Kiedy wybuchnie wojna z Rosją, czyli o tym jak Borrell przywiózł z Moskwy pokój

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 8 lutego 2021 15:52 Kategoria: Portal

 Pamiętacie angielskiego gentelmana, który nie lubił wojny tak bardzo, że na rok przed wybuchem II wojny światowej nazwał pokojem kartkę otrzymaną od dyktatora i fuhrera narodu niemieckiego.

  Arthur Neville Chamberlain  zapisał sie w historii jako  głupiec, który  ustępował fuhrerowi przez co  zachęcał go do dalszych aneksji. 

Hipokryzja zachodnich obrońców praw czlowieka

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 24 stycznia 2021 18:05 Kategoria: Portal

   Imperium Rosyjskie prowadzi  na okupowanym Krymie postkolonialną politykę represji względem ludności tatarskiej.  Jest jak za Stalina: otaczają wioskę, wyłapują mężczyzn, skazują na 20 lat karnej kolonii na Syberii.

A Europa milczy. 

Prezydium Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy (PACE) odrzuciło przeprowadzenie dyskusji na temat sytuacji dotyczącej praw człowieka na Krymie podczas zbliżającego się posiedzenia, 25-28 stycznia.

Tematami, które zostaną podjęte podczas posiedzenia, będą zaawansowane technologie, wolności słowa i sprawa otrucia Aleksieja Nawalnego.

Manifest Kurwa z 2021 roku

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 10 stycznia 2021 15:15 Kategoria: Portal

 Proponuję swoim czytelnikom wprowadzenie pewnego zamętu w spokojne i dostojne środowisko strajku kobiet. Na wzór Manifestu Dada z 1918 roku napiszmy wspólnie Manifest Kurwa. Będzie to wyraz naszego krytycznego i radykalnego nastawienia do rzeczywistości, a jednocześnie solidarność z kobietami, które strajkują. 

Rok 2021 będzie rokiem egocentrycznych feminoidów

Autor: Paweł Lechowski Data dodania: 1 stycznia 2021 19:29 Kategoria: Portal

Dialektyka samorozwoju postępu w trakcie pandemicznej walki logosów

Hurra !!!!  Mamy 2021 rok i ciągle  żyjemy, to znaczy, nadal żyjemy w czasach postępu, a postęp stał się  nową formą wulgarnej leksyki ulicznej. Tak do końca nie wiadomo co się z tego rozwinie. Czy ta podkultura będzie  rozwijać się w kierunku ewolucji, czy też rewolucji społecznej ? Hegel powiedziałby, że wulgarny feminizm jest stanowieniem, a  prawa człowieka są jego celem, przy założeniu, że kobieta jest człowiekiem. Czy trzeba będzie pożegnać się z racjonalizmem, który był celem modernizmu  ?  Rosjanie też nie wierzyli w bolszewików, i nie docenili dialektyki rozwoju, która przyznaje rację tym, kto silniejszy. Czy dialektyka samorozwoju   wprowadzi nasz kraj od niższego do wyższego ?  Czy dokona się zmiana jakościowa i feminoidy narzucą nam swój obraz świata?   

1 2 3 4 5 6 7 Dalej» 

 Ilość odsłon:871851