Ewenement Putina na Nowy Rok a zabicie Borysa Niemcowa

Autor: Paweł Lechowski 2016-12-30 21:00:00 Ilość odsłon: 3544 Kategoria: Portal

 Wściekły Onet i niesymetryczne "ewenementy" Putina

 Niemiecki portal polskojęzyczny Onet tym razem na pierwszym miejscu pisze o „ewenemencie  Putina” w świecie dyplomacji i nieco dalej o tym komu Putin nie złożył  życzeń noworocznych.

 Wyjaśniając „ewenement” Putina należy mieć na uwadze niesymetryczność putinowskiej  polityki. Takim samym „ewenementem” czyli odpowiedzią na sankcje Zachodu było zabicie lidera opozycji rosyjskiej Borysa Niemcowa, które miało miejsce niedaleko od murów Kremla. To zdarzenie jednak zostało już „zapomniane” przez Onet – tubę Kremla.

 Od końca XIX w Rosjanie nie szczędzą pieniędzy na opłacanie mediów na Zachodzie. Finansowanie przychylnej dla nich prasy jest częścią ich polityki zagranicznej.  

 Putin atakuje nie tylko samolotami, czołgami i artylerią, ale też zakłamaniem. Onet ukrywa swoją tożsamość, jest narzędziem niemiecko-rosyjskiej propagandy. To starcie przy bliższym spojrzeniu okazuje się o wiele bardziej duchowe niż militarne. 

Putin siedzi na wierzchołku piramidy socjalnej o nazwie Rosja. Putinowskie  kłamstwo przenika postawy Rosjan, degeneruje świadomość tego społeczeństwa,  pozbawia go siły, nadziei i optymizmu, na koniec staje się normą. Putin karmi Rosjan wojną i religijno-narodową ideologią, a polskojęzyczny portal springerowski o nazwie  Onet, reprezentuje ten świat, który zgadza się na wojnę i aktywnie wspiera imperializm rosyjski. 

Aktualności

Najnowsze

Najczęciej komentowane

Najczęściej czytane

Terror kanarów w Toruniu  (odsłon: 9366)

Komentarze

Nie napisano jescze komentarza do tej aktualności...

Dodaj komentarz

Podaj nick:
Data:

 Ilość odsłon:855535